RAS AL KHAIMAH (RAK)

IDEALNE MIEJSCE NA BIZNES I WYSOKI STANDARD ŻYCIA


R as Al Khaimah, powszechnie znany jako RAK, leży w najbardziej wysuniętej na północ części Zjednoczonych Emiratów Arabskich (ZEA). Z biegiem lat, emirat stał się jednym z wiodących miejsc do zakładania działalności w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Połączenie przyjaznego dla biznesu środowiska Ras Al Khaimah i konkurencyjności kosztowej pomogło tysiącom inwestorów uzyskać wyższy zwrot z inwestycji.


Bezpieczeństwo polityczne i stabilność RAK są potwierdzane przez renomowane agencje ratingowe, takie jak Fitch Ratings i S & P, a łączność z szybko rozwijającymi się rynkami jest wspierana przez główne centra logistyczne, w tym: Międzynarodowy Port Lotniczy Ras Al Khaimah; wielopasmowe autostrady, które łączą region z sąsiednimi Emiratami; oraz pięć głównych portów morskich, z największym masowym portem na Bliskim Wschodzie-Saqr Port.

Ale Ras Al Khaimah to nie tylko sprawy związane z biznesem. To także świetne miejsce do życia! Mieszkańcy mają dostęp do wysokiej jakości, niedrogich mieszkań, centrów handlowych, wiodących instytucji edukacyjnych i zaawansowanych placówek medycznych. Życie w emiracie jest niczym codzienne wakacje - możesz cieszyć się relaksującą nadmorską atmosferą, słoneczną pogodą przez cały rok, majestatycznymi górami, a także bogatą lokalną kulturą i przyjazną atmosferą.


POWIERZCHNIA 1,684 KM2
LICZBA LUDNOŚCI 416,600
PKB 8,2 MLD USD
LINIA BRZEGOWA 64 KM
ŚREDNIA TEMP 27 OC


Idealne miejsce na biznes
i wysoki standard.


KONTAKT