Press articles in polish media...

Cove Villas copy — kopia

Magazine Traveler National Geographic, Kwiecień 2019

More
wiz1

Russian Courier of Warsaw

More
image1

Advertisement in Forbes magazine, January 2019

Ras Al Khaimah UNIKALNA OFERTA INWESTYCJI W APARTAMENTY NA AL MARJAN Inwestycja w apartamenty na View Island to gwarancja dobrze wydanych pieniędzy i perspektywa osiągnięcia dużych korzyści.
More

Emiraty: Prawdziwy raj dla inwestorów

Emirat RAS AL-KHAYMAH położony na skrzyżowaniu międzynarodowego handlu przyciąga inwestorów z całego świata. Chętnie przyjeżdżają tu także polscy turyści spragnieni słońca
More

Globalna turystyka napędza inwestycje. Jak na tym skorzystać?

Nie ma drugiej tak wielkiej i dynamicznej branży jak turystyka. Według danych Światowej Organizacji Turystyki w 2017 roku w podróż udało się ponad 1,3 mld osób. W tym roku ta liczba ma przekroczyć 1,5 mld urlopowiczów. Niemal co piąty z nas jest już turystą. Na rozwoju turystyki korzystają wszyscy, ale na realne zyski mogą liczyć inwestorzy.
More

Inwestowanie w nieruchomości się opłaca, ale jak zarobić naprawdę dobrze?

Nieruchomości były, są i będą nam potrzebne. Z całą pewnością jest i będzie na nie popyt, dlatego też wiele osób lokuje kapitał w mieszkaniach, domach, lokalach usługowych czy hotelowych apartamentach. Inwestowanie w ostatnie cieszy się coraz większą popularnością. Dlaczego kupienie „hotelowego łóżka” może być tak opłacalne?
More

Jak inwestować w Emiratach? Najlepiej w nieruchomości

Emiraty Arabskie swoje bogactwo zawdzięczają nie tylko ropie naftowej, ale także – a może przede wszystkim – dogodnym warunkom, jakie w tym kraju zostały stworzone dla działalności inwestycyjnej. Rozwój turystyki w tym arabskim kraju sprawił, że coraz bardziej opłacalne stało się inwestowanie w nieruchomości.
More

Fab Residence – Aparthotel w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Niesamowite plaże, bezproblemowa komunikacja z Polski, nieustanny rozwój turystyki i sezon trwający cały rok. Czy istnieje lepsze miejsce na inwestycje w apartamenty pod wynajem niż wyspa Al Marjan w Zjednoczonych Emiratach Arabskich?
More

Ras Al Khaimah czeka na polski biznes ​

Najpiękniejsze plaże, atrakcyjne oferty dla inwestorów i duże szanse rozwoju dla przedsiębiorców. Słowem: Ras Al Khaimah. Już w zasięgu Polaków
More
CONTACT